Yatırım fırsatı - KUZEY KIBRIS

yatırım fırsatı - kuzey kibris

09

September

2019

09:58

İçindekiler

    Yüksek kira getirisi, yatırımın hızlı geri dönüşü ve hızla büyüyen ekonomisi ile Akdeniz bölgesinin en dikkat çekici yeri haline gelmiştir. Satın aldığınız gayrimenkul 9-10 yıl içerisinde size tüm yatırımınızı geri kazandırıyor.Stratejik konumunun önemi yabancı yatırımcılara birçok avantaj sağlamaktadır. Kıbrıs’ta ev almak veya satmak ile ilgili herşeyi sizler için derledik.

    Kuzey Kıbrıs’ta satılık ev fiyatları son 3 yıla oranlar %50’lik bir artış göstermiştir. Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapmak size kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. KKTC’de emlak sektörü hızla gelişirken buna paralel olarak eğitim sektörü de gelişmektedir. Son yıllarda açılan üniversiteler ile birlikte adaya gelen öğrenciler için çok sayıda kiralık daireye ihtiyaç duyulmaktadır. Kıbrıs’ta yatırım yapmak için hazırlanan öğrenciye yönelik daireler ile birlikte yatırımın 8 ile 10 yıl içerisinde geri dönüşü sağlanmaktadır. Bu sayede yapacağınız gayrimenkul yatırımın size kısa süre içinde %100’lük bir kazanç getirecektir. 

    Kuzey Kıbrıs’ta ev fiyatları gün geçtikçe artmaktadır. Bunun sebebi hem jeopolitik hemde coğrafi konumunun önemidir. Bu sayede Akdeniz bölgesine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların ilk noktası olarak tercih edilmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta satılık ev ve daire fiyatları ile ilgili olarak profesyonel emlak danışmanlarımızdan alacağınız bilgiler sayesinde gayrimenkul yatırımınız en doğru ve güvenli bir şekilde yapılacaktır. Kıbrıs’ta son dönemde kiralık ev talebi artışından dolayı yatırıma yönelik projelerde buna paralel olarak artmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımınızı ister villa ister daire yada arsa alarak değerlendirebilirsiniz. Deniz manzaralı lüks bir apartman dairesi veya villa alarak mutlu ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Yapacağınız tatil sonrasında dilerseniz evinizi dönemlik olarak kiralayabilir ve iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

    Paylaş: