6. Property NC Emlak Ödülleri Gecesinde Döveç Rüzgarı Esti

6. Property NC Emlak Ödülleri Gecesinde Döveç Rüzgarı Esti

06

Haziran

2024

12:54

Yılın En İyi İnşaat Şirketi Döveç Construction

Kuzey Kıbrıs’ın en prestijli ödül töreni Property NC Awards 30 Mart Cumartesi günü Cratos Premium Otel’de gerçekleştirildi. Yılın En İyi İnşaat Şirketi ödülüne layık görülen Döveç Group, 13 kategori ile en çok ödülü kazanan firma olarak geceye damga vurdu. Farklı ülkelerden sanatçılar, iş insanları, akademisyenler ve sektör temsilcilerden oluşan 700 kişinin katılım gösterdiği, İnşaat ve emlak şirketlerinin kıyasıya yarıştığı görkemli organizasyonda farklı kategorilerde bir çok ödül sahiplerini buldu. Kazananlar, 7 farklı ülkeden iş insanları, akademisyenler ve sektör temsilcilerinden oluşan juri ekibinin uzun süren değerlendirme çalışmaları sonucunda belirlendi.

Projelerin Kalitesi Ödüller ile Tescillendi

Döveç Group 30 Yıl önce başladığı bu serüvende insan mutluluğu, kalite ve güven üzerine inşaa ettiği projeleri ile hızla büyüdü. Yaptığı projeler ile ulusal ve uluslararası yarışmalarda bir çok ödül kazandı. 6. Property NC Emlak Ödüllerinde de kazandığı 13 kategori ile bu başarının tesadüf olmadığını bir kez daha gösterip, kalitesini tescilledi. Yılın En İyi İnşaat Şirketi Platinum Ödülünü alan Döveç Group, aynı zamanda En İyi Müteahhitlik Şirketi Gold ödülüne de layık görülerek büyük bir başarıya imza attı. Döveç Group’un yapım aşamasındaki projeleri de kendi dallarında Platinum ödülleri kazandı. Courtyard Longbeach En İyi Yeni Proje Tasarımı seçilirken, Terrace Park ise En İyi Apartman dalında platinum ödülü alarak kalitesini ispat etti.

Golden Residence En İyi Rezidans Projesi, Döveç Group Long Beach Office En İyi Yapı Renovasyonu ödüllerini kazanırken En İyi Lüks Villa ve En İyi Müteahhitlik Şirketi Web Sitesi Ödüllerini de Döveç Construction Kazandı. Döveç Group bünyesinde faaliyet gösteren Arredo Design, Yılın En İyi Mutfağı ve En İyi Endüstriyel Yapı Tasarımı kategorilerinde platinum ödülleri kazanarak sektöründe öncü olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bir diğer Döveç Group firması olan Alfam Dormitories ise En İyi Yatırım Projesi ve En İyi Ticari Proje ödüllerine layık görüldü. Ayrıca, Döveç Group’un 4 ortaklı projesi Four Seasons Life En İyi Sahil Evleri Sitesi ödülünü kazandı.

Kıbrıs’ın En Prestijli Yarışması

Gecenin sonunda soruları yanıtlayan Burçin Döveç, Property NC Awards’ın Kuzey Kıbrıs’ın en prestijli yarışması olduğunu vurgulayıp, organizasyonun mimarları Ayşe ve Mehmet Kozansoy çiftine ve tüm jüri ekibine teşekkür etti. Yarışmanın KKTC’de inşaat şirketlerinin kendini geliştirmesine ve eksiklerini görebilmesine ciddi katkı sağladığını belirtti. Akademisyenler, sektörün güçlü şirketlerinden uzmanlar ve profesyonellerden oluşan Juri ekibinin yarışmanın kalitesini ortaya koyduğunu söyledi. Döveç sözlerini, 13 farklı kategoride ödül alıp aynı zamanda Yılın En İyi İnşaat Şirketi seçilmelerinde büyük pay sahibi olan çalışanlarına ve büyük ekibine teşekkür ederek tamamladı.

 

We Build Dreams