Arredo Kitchen & Furniture
Arredo Kitchen & Furniture

1998 yılından bu yana, hızla gelişen dünyada, artan müşteri beklentilerine uygun tasarım ve kaliteli üretim için 2500m² kapalı alanda, uzman personeli ve son sistem makineleri ile Arredo Kitchen & Furniture olarak hizmet vermeye başlamıştır. Arredo Kitchen & Furniture bilgi, teknoloji ve anlayış birikimini yansıtarak, kalitenin hiç bir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye ancak bilinçli çabalar sonucunda ulaşılabileceği inancı ile misyonunu sürdürmektedir.

Websitesini Ziyaret Et
Döveç Fitness Center
Döveç Fitness Center

Döveç Fitness Centre, Yeniboğaziçi bölgesinde bulunan Park View Towers’da 2015 yılından itibaren bölge halkına, modern ve geniş ekipman seçeneği, ihtiyaçlara yönelik üyelik imkanları, hijyenik çalışma ortamı ve uzman eğitmen kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Websitesini Ziyaret Et
Alfam Öğrenci Yurtları
Alfam Öğrenci Yurtları

Alfam Öğrenci Kompleksi beş ayrı binada yaşam alanları sunmaktadır.1995 yılında faaliyete geçen Alfam 27 dönümlük alana yayılmış, 529 öğrenci kapasitesine sahip Doğu Akdeniz Üniversitesi’ndeki ilk özel yurttur. Alfam Öğrenci Kompleksi bünyesinde A-B-C olmak üzere 3 blok, tek katlı stüdyo daireler ve yönetim binasında toplam 323 oda bulunmaktadır.

Websitesini Ziyaret Et
Auto Trend
Auto Trend

Kuzey Kıbrıs’ta 35 yıldır hizmet veren en prestijli firmalardan biri olan DÖVEÇ GROUP, çeşitli sektörlerdeki başarılarına bir yenisi daha ekleyerek Auto Trend ile otomotiv sektörünüde dahil etti.

AutoTrend, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sağlamış olduğu hizmetler ile araç tedariği konusunda kısa sürede adından söz ettiren bir firma olmuştur.

Websitesini Ziyaret Et
DCS
DCS

DCS 2018 Yılında Döveç Group of Companies bünyesinde kurulmuştur. DCS kiralama, bakım onarım, temizlik ve apartman yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kiralama birimi kısa ve uzun dönem konut kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bakım Onarım ekibi alanında uzman teknik personelleri ile elektrik, sıhhi tesisat ve havuz bakım işlerinde hizmet vermektedir.

Websitesini Ziyaret Et
Döveç İnşaat Şirketi
Döveç İnşaat Şirketi

35 Yıldır Güven inşaa eden Döveç Group kaliteli, yaratıcı, estetik ve istikrarlı politikasıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Her projesinde müşterilerinden yoğun ilgi gören Döveç, Markalı konut projeleriyle Rusya, İngiltere, Türkiye, Almanya ve İskandinav ülkelerinden yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

We Build Dreams