Courtyard Long Beach
Courtyard Long Beach

Courtyard Long Beach

Proje Hakkında

Kıbrıs’ın en güzide semtlerinden biri olan İskele Long Beach mevkiinde kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel ekibi ile misafirlerini ağırlamaktan gurur duyuyor. Tatilde hem rahatlamak hem de eğlenmek isteyen, çocuklardan yaşlılara, ailelerden gençlere her yaş ve grubun isteklerine hitap ediyor.

5 yıldızlı otel konseptini kendi içerisinde barındıran Courtyard Long Beach ev sahiplerine her gün evinde tatil imkanını sunuyor. Courtyard projesinde; Studio, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleriyle sunulan toplam 420 daire yer almaktadır. Ayrıca bölgedeki otellerin azlığı sebebi ile yatırımcısına günlük kiralamalı yüksek kira getirisi de sunmaktadır.

Sahile 600 metre uzaklıkta olmasına rağmen ziyaretçilerine havuz keyfi de yaşatmak isteyen Courtyard Resort Hotel, tesisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, aqua park ve çocuk yüzme havuzu bulunduruyor. Farklı derinliklerdeki havuzlar sayesinde 1,50’den 1,80’e alternatif ölçüler bulunmaktadır. Aynı zamanda Courtyard Resort Hotel, havuz çeşitliliğinin yanı sıra sahile olan yakınlığıyla da deniz keyfi yapmak isteyen müşterilerine kolaylık tanıyor. Toplam 8000 metre kare açık alanı bulunan Courtyard Resort Hotel’in 80 metre kare havuza ayrılmış alanı mevcut.

Bu benzersiz tatil keyfine ulaşmak için mükemmel bir mevkide yer alan Courtyard Resort Hotel, Ercan Havalimanına 49 km, Gazimağusa’ya ise 15 km uzaklıktadır. Aynı zamanda 24 saat açık resepsiyonu ile müşterilerine hizmet sürekliliği güvencesi vermektedir.

DAİRE PLANLARI

LOKASYON &
MESAFELER

Cafe Sitede
Market Sitede
Spor Salonu Sitede
Sahil 500 M
AVM 18.1 KM
Üniversite 15.0 KM
Havaalanı 49.0 KM
Hastane 13.7 KM
ATM & Banka 1.0 KM
Restoran Sitede

We Build Dreams

Döveç Logo