Döveç Construction İstanbul'da Cityscape Fuarındaydı!

döveç construction i̇stanbul'da cityscape fuarındaydı!

05

September

2019

14:05

İçindekiler

  Döveç Construction dünyanın en prestijli inşaat ve emlak fuarında ülkemizi temsil etti! Kuzey Kıbrıs'ta sektörünün öncülüğünü göstermiş dev markası olan Döveç Construction, 15 yıldır düzenlenen, dünyanın en prestijli inşaat ve emlak fuarı olan Cityscape’te ülkemizi temsil ederek kaliteli yaşam sunma ilkesi ve inşaat sektörünün birinci sınıf yapı sertifikalı projelerini bir çok farklı ülkeden katılan misafirlere farklı vizyonu ile sundu.

  Döveç Construction direktörü Burçin Döveç, 30 yıla yakın bir süredir 1989'dan bu yana hep yükselen bir çizgide inşaat sektöründe hizmet verdiklerini ifade ederek; "İnşaat sektöründe yeni projelerle adamızda değer yaratan bir firmayız. Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkulde yeni anlayışlar sunmaya devam edeceğiz.Tabii ki Döveç olarak bu fuarda olmamızın önemi çok büyük. Burada amacımız yatırımcıları Kuzey Kıbrıs'a davet etmek ve inşaat sektöründeki başarımızı adamıza yeni yatırımcılar getirerek de arttırmak olacaktır."dedi.

  Döveç Construction, Cityscape Fuarı'nda Yatırımcıları Kuzey Kıbrıs'a Davet Etti! Dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli organizasyonu Cityscape Global 24-26 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde emlak fuarı düzenledi. Cityscape Global gayrimenkul geliştiricilerini, mimarları, özel konut alıcılarını, emlak danışmanları bu fuarda buluşturdu. Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün dev markası Döveç Construction da yatırımcıları Kuzey Kıbrıs’a davet için bu fuardaydı!

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp