Four Seasons Life I
Four Seasons Life I

Four Seasons Life I

Proje Hakkında

Tüm Doğallığıyla Hayalinizdeki Yaşam

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde İskele Koyu'nda denize sıfır 102,000 m2 arazi üzerine 65.000 m2 peyzaj alanı üzerine kurulu Four Seasons Life evleri, bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen ve İskele'yi en yalın haliyle hissetmenize imkân veren bir yaşam hayaliyle tasarlandı.

Sadece evlerin içinde değil, evlerin dışında geçirilecek zamanın da ustalıkla kurgulandığı Four Seasons Life sahil evleri, size çevrenin doğal dokusunu konforla buluşturan huzurlu ve güvenli bir hayat sunuyor.

Mağusa-İskele

Kuzey Kıbrıs'ın doğusunda, Akdeniz'in güzel kristal suları, Gazimağusa ve iskele kasabaları ve bozulmamış doğal güzellikleri ile ilk yüzyıllardan kalma kültürel ve tarihi anıtları ile birleşerek bir açık hava müzesi görevi görüyor. Tarihi değerini koruyarak ve yıl boyunca güneşin iklimiyle birlikte bu kasabalar size bir huzur ve mutluluk yaşamı sunuyor. Sıcakkanlı Akdeniz halkı, sağlıklı Akdeniz mutfağı, üniversiteler, kültürel aktiviteler, yaptırım fırsatları ve inanılmaz doğal güzellikleri ile bu kasabalar sizi ağırlıyor.

Denize Sıfır Yaşamaya Hazır Mısınız?

Four Vision Development'in en yeni projesi olan Four Season Life sizlere denize sıfır bir yaşamın ayrıcalıklı dünyasını sunuyor. Four Vision Development Kuzey Kıbrıs'ın en köklü 4 inşaat firmasının ortaklaşa kurduğu bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Döveç Group of Companies, Noyanlar Group of Companies, Recaioğlu Group ve Tunalı Group'tan oluşan bu ortaklığın garantisi altında bulunan Four Season Life Projesi Kuzey Kıbrıs'ın inşaat yatırımlarının yükselen değeri İskele Boğaz Bölgesinde yer almaktadır. 102.000 m² üzerine inşaa edilen olan proje denize sıfır olması nedeniyle hem yatırımcının hem de tatilcilerin dikkatini çekmekte. Toplam 420 konuttan oluşan bu özel projede gününüzün her anının eşsiz ayrıcalıklarla donatılmış ve size özel plajınızda geçirebileceksiniz.

DAİRE PLANLARI

LOKASYON &
MESAFELER

Havaalanı 54.9 KM
Hastane 22.0 KM
Market 2.0 KM
Spor Salonu Sitede
Restoran Sitede
Üniversite 23.4 KM
AVM 26.4 KM
Cafe Sitede
Sahil Sitede
ATM & Banka 8.0 KM

We Build Dreams

Döveç Logo