Grup Şirketleri

Arredo Kitchen & Furniture

1998 yılından bu yana, hızla gelişen dünyada, artan müşteri beklentilerine uygun tasarım ve kaliteli üretim için tüm makine ve ekipman parkurunu yenileyerek, 2500m² kapalı alanda, uzman personeli ve son sistem makineleri ile Arredo Kitchen & Furniture olarak hizmet vermeye başlamıştır. Arredo Kitchen & Furniture bilgi, teknoloji ve anlayış birikimini yansıtarak, kalitenin hiç bir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye ancak bilinçli çabalar sonucunda ulaşılabileceği inancı ile misyonunu sürdürmektedir.

 

Arredo Kitchen & Furniture, seri üretim hattının yanında kurduğu, özel imalat departmanıyla müşterilerinin her türlü toplu proje, mutfak ve dolap tasarım taleplerini karşılamaktadır. Firmamız, üretim süreci ağırlıkta olmak üzere, en kaliteli ürünü zamanında ve en uygun fiyatla müşterisine sunmakta, dolayısıyla, müşteri memnuniyeti kavramını dünya standartlarında uygulamaktadır.

Döveç Fitness Center

Döveç Fitness Centre, Yeniboğaziçi bölgesinde bulunan Park View Towers’da 2015 yılından itibaren bölge halkına, modern ve geniş ekipman seçeneği, ihtiyaçlara yönelik üyelik imkanları, hijyenik çalışma ortamı ve uzman eğitmen kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. 410m2’lik alan içerisinde bulunan Spinning – TRX – Aerobics ve Fitness salonu ile birlikte dilediğiniz alanda profesyonel eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz.

 

Farklı ders saatleri ve seçenekleri sayesinde tüm spor aktivitelerinden size uygun olan günlerinizde yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca dilerseniz kişisel antrenör eşliğinde sizin belirleyeceğiniz çalışma saatlarinde antremanlarınızı yapabilir ve istediğiniz forma kısa ve hızlı bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Döveç Fitness olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına dünyanın en iyi markalarının ürünlerini de sizlere sunmaktan gurur duyarız. Dymatize, Scitec, Hard Line, FA ve daha birçok firmanın ürünlerini dilediğiniz zaman salonumuzdaki satış bölümünden temin edebilirsiniz.

Alfam Dormitories

Alfam Öğrenci Kompleksi beş ayrı binada yaşam alanları sunmaktadır.1995 yılında faaliyete geçen Alfam 27 dönümlük alana yayılmış, 529 öğrenci kapasitesine sahip Doğu Akdeniz Üniversitesi’ndeki ilk özel yurttur. Alfam Öğrenci Kompleksi bünyesinde A-B-C olmak üzere 3 blok, tek katlı stüdyo daireler ve yönetim binasında toplam 323 oda bulunmaktadır. İnşasi tamamlanmış olan ALfam Vista ile birlikte Öğrenci kapasitemiz 913 Öğrenciye yükseltilmiştir.

AutoTrend

Kuzey Kıbrıs’ta 33 yıldır hizmet veren en prestijli firmalardan biri olan DÖVEÇ GROUP, çeşitli sektörlerdeki başarılarına bir yenisi daha ekleyerek Auto Trend ile otomotiv sektörünüde dahil etti.

 

AutoTrend, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sağlamış olduğu hizmetler ile araç tedariği konusunda kısa sürede adından söz ettiren bir firma olmuştur. Auto Trend tüm ilişkilerinde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde adil, güvenilir, karşılıklı, yarar sağlama amacına yönelik iyi niyet ve anlayış prensibi ile hareket eder.

DCS

DCS 2018 Yılında Döveç Group of Companies bünyesinde kurulmuştur. DCS kiralama, bakım onarım, temizlik ve apartman yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kiralama birimi kısa ve uzun dönem konut kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

Bakım Onarım ekibi alanında uzman teknik personelleri ile elektrik, sıhhi tesisat ve havuz bakım işlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca DCS profesyonel kadrosu ve yazılım alt yapısı ile apartman yönetimi alanında şeffaf hizmet anlayışını benimsemektedir. DCS apartman, site, inşaat sonrası ve ev temizliği ihtiyaçlarınızda da başvurabileceğiniz güvenilir adreslerin başında gelmektedir. DCS Döveç Group of Companies’ten gelen kurumsal hizmet kalitesini, şeffaf, sorumlu ve profesyonel yönetim anlayışı ile birleştirerek mutlu müşteriler biriktirmeyi amaç edinmiştir.

Döveç Construction

33 Yıldır Güven inşaa eden Döveç Group kaliteli, yaratıcı, estetik ve istikrarlı politikasıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Her projesinde müşterilerinden yoğun ilgi gören Döveç, Markalı konut projeleriyle Rusya, İngiltere, Türkiye, Almanya ve İskandinav ülkelerinden yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

 

Son Dört Yılda %100 Oranında büyüme kat eden Döveç’in projeleri, minumum %20 değer kazanmıştır. Teslim ettiği tüm projelerde müşteri memnuniyeti %95’dir. Döveç sadece binalar değil yaşam alanları oluşturuyor, bu nedenle geniş mimar&mühendis ekibi binaların sadece dış yapılarını değil, projenin her köşesini en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor.Döveç Group, bugüne dek hayata geçirdiği 100’den fazla projede, 2000’den fazla aileyi ev sahibi yapmıştır.

Detaylı Bilgi Alın Whatsapp