Kıbrıs Emlak Sektörü

15 Ekim 2021

Türkiye’den Kıbrıs’a düzenli olarak uçak seferleri yapılır. İstanbul- Lefkoşa uçak seferleri en yoğun seferlerdir. Antalya, İstanbul, Antakya, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep havalimanlarından da Kıbrıs’a sürekli uçak seferleri düzenlenir.

Daha Fazlası
12 Ekim 2021

Emlak yatırımı akıllıca yapıldığında zenginliğe açılan bir kapıdır. Emlak yatırımı ile ilgili temel bilgilere sahip olmak yatırım yapmadan önce atılacak en önemli adımdır.

Daha Fazlası
30 Eylül 2021

Kuzey Kıbrıs’ı bilmeyenler lokasyon konusunda da hataya düşebilir. Bu nedenle en garanti yolu seçerek güvenilir konut projelerinden müstakil ev ya da villa tercih etmek daha mantıklıdır.

Daha Fazlası
29 Eylül 2021

Kıbrıs deyince herkesin aklına elbette ilk gelen şey harika bir tatildir. Akıllı yatırımcıların ise Kıbrıs deyince aklına ise emlak yatırımı gelir. Kıbrıs doğal güzellikleriyle olduğu kadar sunduğu avantajlı emlak yatırımı fırsatlarıyla da bir cennettir.

Daha Fazlası
27 Eylül 2021

Akdeniz’in üçüncü büyük adası olan Kıbrıs bir tatil cenneti olarak tüm dünyada bilinir. Yılın dört mevsimi mükemmel bir iklim atmosferi sunar. Milyonlarca turistin tercihi olan Kıbrıs adası sayısız güzellikle doludur.

Daha Fazlası