Kıbrıs Emlak Sektörü

01 Haziran 2020

Cenneti vaat eden harika coğrafyasıyla Kıbrıs, tatil fikriyle akla ilk gelen yerlerden birisidir. Kıbrıs’ı gördüyseniz zaten ne demek istediğimizi anlıyorsunuz. Kıbrıs’ı görmeyenler için biraz detay verelim. Kıbrıs neden bu kadar meşhur turistler için ne ifade ediyor biraz bunlardan bahsedelim.

Daha Fazlası
01 Haziran 2020

Kıbrıs’ta ev satın almak istiyorsanız emlak durumlarının biraz farklı olduğunu bilmelisiniz. Emlak tapuları Türk Koçanlı, Eşdeğer Koçanlı ve Tahsis Koçanlı olmak üzere üç çeşittir. En sağlam tapu olarak bilinen Türk koçanlı tapu uluslararası devletler ve Güney Kıbrıs Cumhuriyeti tarafından yasal kabul ediliyor.

Daha Fazlası
01 Haziran 2020

Kıbrıs’ta ev almayı düşünüyorsanız, alışık olduğunuz emlak satın alma sürecinden farklı bir süreçle karşılaşacağınızı söyleyelim. Endişelenmeyin, zorlu bir süreç değil. Sadece Kıbrıs emlak sahipliği durumları biraz farklı.

Daha Fazlası
01 Haziran 2020

Kıbrıs’ın adını sık sık cennet gibi tatil cümlelerinde görüyorsunuz. Evet, Kıbrıs cennet gibi bir yer. Size doğanın bir harikası olan Kıbrıs’la ilgili sevindirici haberlerimiz var. Bu cennet ada aynı zamanda mükemmel emlak fırsatları sunuyor.

Daha Fazlası
11 Mayıs 2020

Kuzey Kıbrıs Dünya’nın En Güvenilir Ülkeleri Arasında

Daha Fazlası