Kiralık Daire

Döveç 40 2+1
₺ 19,000
Döveç 40 2+1

Mağusa/Çanakkale
Ref: GS291217

 • 65 m2
 • 2
 • 1
 • 1
Terrace Park Studio
£ 3,100
Terrace Park Studio

Mağusa/Çanakkale
Ref: FA714764

 • 51.5 m2
 • 0
 • 1
 • 1
Terrace Park 1+1 Kiralık
£ 4,000
Terrace Park 1+1 Kiralık

Mağusa/Çanakkale
Ref: LN393984

 • 81.5 m2
 • 1
 • 1
 • 1

Kıbrıs Kiralık Ev


Kıbrıs gerek eğitim görmek, gerek çalışmak gerekse de tatil yapmak için tercih edilebilecek güzel ve modern yerlerden birisidir. Bu nedenle çoğu kişi tarafından tercih edilmekte ve çok sayıda misafir almaktadır. Fazla tercih edilebilirliği nedeni ile de konaklama ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Çoğu zaman Kıbrıs’a gelen insanlar kalacakları evi bulmakta ya da kaliteyi ve ucuzu bir arada yakalayabilecekleri bir mekânı bulmakta güçlük çekmektedirler. Özellikle eğitim için gelen Üniversite öğrencileri daha çok zorlanmaktadır. Bu sorunla karşılaşmak istemediğinizin farkında olduğumuz için bizlerde dikkat çekmek oluşturmak istedik. Böyle bir farkındalık aratmak adına zor olduğunu bilerek çıktığımız bu yolda, bu sorun çözmek için Kıbrıs kiralık ev adı altında bir proje başlattık. Bu sayede Kıbrıs halkı başta olmak üzere, çalışmaya eğitim görmeye ve tatil için gelen tüm misafirlere büyük bir kolaylık yaratmış olduk.

Kıbrıs’a Ev Kiralama Çok Daha Kolay


Kıbrıs dünyaca sevilen ve sık sık ziyaret edilen bir bölgedir. Çalışmak ve Üniversite eğitim için misafir alsa da aslında en çok turizm amaçlı ziyaret edilmektedir. Özellikle yabancı turistler çok sevdiğini tekrar geleceklerini ve yine aynı güler yüzlü ve samimiyetle karşılanmak istediklerini idile getirmektedirler. Turizm bakımında bu denli şanslı olan Kıbrıs’ta mülk sahipleri de bu şanstan çok büyük avantaj sağlayarak oturmadıkları mülklerini kiraya vermektedirler. Bizler de Kıbrıs kiralık ev projemiz adı altında mülk sahipleri ile kiralık ev arayanların bir araya getiriyoruz. Bu sayede hem mülk sahipleri evlerini kiraya vererek kar etmiş olacaklar hem de ev kiralamak isteyenler bütçelerine uygun evi kolayca kiralayacağı gibi zamanda tasarruf edip, zamanında işlerinin başında olabilecekler.

Kıbrıs Kiralık Ev Fiyatları


Kıbrıs’ta ev kiralama isteyenler için en kolay fırsat Kıbrıs kiralık ev projemizdir. Kıbrıs’taki kiralık evler tam donanımlı ve kaliteli olsalar bile hepsini içinden kendinize uygun olanını seçmeniz ve doğru kararı vermeniz her zaman kolay olmaz. Bu nedenle bizlerde Kıbrıs’ta ikametgâh etmek isteyen ev arayışı içinde olan siz değerli müşterilerimizde kolay ve anlaşılır imkânlar sunuyoruz.

KKTC Kiralık Ev


Kiralık ev arıyorsanız bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Öncelik kiralama hizmeti sunan bir firmadan destek alacaksanız firmanın kurumsal hizmet sunmasına önem vermeniz gerekir. Kiralama yapacağınız yerin merkezi konumda olması da ulaşım sorununu ortadan kaldıracaktır. KKTC kiralık ev aradığınızda firmamızın ilanları arasından seçim yapabilir ve size uygun olan evi belirleyebilirsiniz. Bünyemizde yer alan evler merkezi konumda bulunuyor. Ayrıca fiyat açısından da ekonomik olan bu evlerde aradığınız konforu rahatlıkla bulabilirsiniz. Eşyalı olan bu evleri kiralamak istediğinizde iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Evlerde birçok özellik yer alıyor. Otoparkından uydu internetine kadar her ayrıntı yer alıyor. Doğu Akdeniz üniversitesine yakın konumda da evler bulunmaktadır. Eğer öğrenci olarak kiralama yaparsanız üniversiteye yakın olmasından dolayı herhangi bir zorluk yaşamadan eğitiminize devam edebilirsiniz.

Lüks Kiralık Daireler


Farklı bir daire arıyorsanız lüks kiralık daireler arasından seçim yapabilirsiniz. Odalarının büyük olması eşyalarınızı daha rahat yerleştirmenize yardımcı olacaktır. Üniversiteye yakın olan bu daireleri kiralayabilir ve profesyonel bir konaklama sağlayabilirsiniz. Kiralanacak dairenin merkezi bir noktada bulunması size zamandan tasarruf sağlayacağı gibi ulaşım açısından da rahat etmenize imkan sunacaktır. KKTC kiralık ev seçenekleri için kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sunulan tüm hizmet içeriği kurumsal ilkelere bağlı olarak verilir. Ayrıca her aşama yasal çerçeve içerisinde müşterilerimiz ile buluşturulmaktadır.

Kıbrıs’da Size Özel Daireler


Kıbrıs da yaşamak istiyorsanız ev kiralayabilirsiniz. İsterseniz de satın alma işleminden yararlanarak kendinize özel bir ev satın alabilirsiniz. Ancak eğitiminiz için bölgeye gelmiş iseniz mutlaka okula yakın bir daire kiralayabilirsiniz. Bu sayede rahat bir eğitim dönemi geçirebilirsiniz. Okulun ev ile yakın olması sizin daha iyi motive olmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca dairelerin size eşyalı olarak sunulması da ayrı bir önem taşımaktadır. KKTC kiralık ev hizmetlerimiz sayesinde burada rahat edebilir ve eğitiminize odaklanabilirsiniz. Kiralama fiyatları da oldukça makul seviyelerde olması sizin açınızdan da önem taşıyacaktır. Daireleri gezerek beğendiğinizi kiralayabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun için iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

KKTC Kiralık Daire Arayanlar


Kiralık daire bulmak çoğu zaman hatta neredeyse tamamen bir işkence haline gelmektedir. Sokak sokak dolaşarak ev aramak, bütçeye göre evlere bakmak oldukça yorucu, işkenceli hatta yıpratıcı bir süreç olmaktadır. Kiralık ev arama konusunda insanlar oldukça zorlanırken ve yorulurken bu süreç sonunda içlerine sinen bir evi bulamayınca daha da hüsrana uğramaktadırlar. Bizler firma olarak siz değerli müşterilerimizin bu süreç içinde neler hissettiğini ve nasıl yorulduğunu tahmin etmekte ve anlamaktayız. Bizler Kktc kiralık daire arayan müşterilerimize ayrıcalıklı ve kaliteli bir kurumsal hizmet yelpazesi ile müşterilerimiz için ev bulma derdine artık bir son vermekteyiz. Firma olarak sizlere en uygun kiralık evi biz siz değerli müşterilerimiz adına bulmaktayız.

Güler Yüzlü Hizmetimiz İle Yanınızdayız


Kiralık ya da satılık daire arayan birçok kişi çoğu zaman emlak danışmanlarının soğuk olması ile birlikte baştan savarcasına kalitesiz hizmet anlayışı benimsemesinden dert yanmaktadır. Kıbrıs bölgesinde faaliyet gösteren ve sizlere hizmet veren emlak danışmanlığı firmamız Kktc kiralık daire araştırmalarında müşterilerimize tam destek sağlamaktadır. Diğer firmalara göre anlayışlı, güler yüzlü ve pozitif bir çalışma ekibine sahip olan firmamız, bu süreçte size zoraki değil seve seve kaliteli ve özgün bir hizmet vermektedir. Bizler müşterilerimizin kiralık daire arama sürecinde onların yorulmasını ve stresli bir ev arama dönemi geçirmesini engellemek amacı ile kurumsal hizmet anlayışımızdan firma olarak ödün vermemekteyiz.

Bütçenize ve İhtiyacınıza Göre Ev Seçenekleri


Her ne kadar kiralık daire olsa da birçok müşterimiz kiralayacağı dairenin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağı ve aynı zamanda da bütçesine uygun bir kira ödeyeceği evi kiralamayı arzu etmektedir. Ayrıca emlak danışmanlarının aldığı uçuk komisyon ücretleri de insanların ev kiralama sürecinde bütçesini fazlasıyla sarsmaktadır. Kktc kiralık daire arama işini siz değerli müşterilerimizin yerine itina ile yapan firmamız, hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de bütçenize en uygun olacak ev seçeneklerini sizler için araştırarak bulmaktadır. Ayrıca firma olarak bizler kurumsal hizmet anlayışımız çerçevesinde müşterilerimizden büyük meblağlarda, bütçelerini sarsacak komisyon ücreti talep etmemekteyiz. Çünkü firmamız müşteirlerinin bu süreç içinde halinden anlayan ve müşterilerimize destek olan kurumsal ve özgün bir firma olmaktadır.