Kıbrısta Balayı Önerileri

kıbrısta balayı önerileri

25

September

2021

12:52

İçindekiler

  Aşk adası olarak haklı bir üne sahip olan Kıbrıs, antik Yunan güzellik ve aşk tanrıçası Afrodit’in doğum yeridir.Kıbrıs adasının dünya üzerindeki en iyi balayı destinasyonlarından biri olmasının birçok nedeni vardır. Kıbrıs’ta aşk tanrıçası Afrodit’in ayak izlerini takip edebilir mitolojik aşk büyüsünü hissedebilirsiniz.

  Yaşama farklı tarzlarda bakan çiftler için farklı balayı seçenekleri sunulur. Romantik ve sakin bir balayı, egzotik bir balayı, heyecanlı ve macera dolu bir balayı nasıl bir balayı istediğinize karar vererek adanın harikalıklarını değerlendirebilirsiniz.

  Aşk Adası Kıbrıs’ta Ekonomik Ama Lüks Balayı Yapılabilir Mi?

  Dünyanın her yerinden iki milyondan fazla turisti ağırlayan Kıbrıs adasında farklı kesimlere hitap eden tatil ve balayı olanakları vardır. Balayı otelleri çeşitli kampanyalarla balayı organizasyonları yapar. Ancak siz daha ekonomik ve size özel bir balayı istiyorsanız Kıbrıs’ta denize sıfır lüks villa kiralayabilirsiniz.

  Havuzu olan, lüks olanaklara sahip villanızda romantik balayınızın konaklama kısmını geçirebilirsiniz. Kıbrıs kiralık ev ya da villanın yanı sıra araç kiralayarak çok daha ekonomik şekilde özel ve lüks balayı yapma şansınız var. Adada birbirinden harika mavi bayraklı plajlar yer alır. Antik kalıntılardan Kıbrıs mutfağına kadar her detay sizi mutlu eder.

  Kıbrıs’ta Balayında Neler Yapılabilir?

  Balayında Kıbrıs’a giderseniz mutlaka görmeniz gereken bazı yerler var. Aşk için aşk adasına gidince Afrodit Kayasına mutlaka uğramalısınız. Balayında Kıbrıs’a gidince şu yerleri görmeden dönmeyin;

  • Afrodit Kayası
  • Karpaz Yarımadasındaki Altın Plaj
  • Nissi Plajı
  • Lefkara Köyü
  • Larnaka
  • Salamis
  • Girne
  • Sevgi Köprüsü

  Elbette Kıbrıs adasında gezilip görülecek çok fazla yer var. Gün doğumu ve gün batımında harika anlar yaşayabileceğiniz manzaraları keşfedebilirsiniz. Eşinizle birlikte su altı dalışı yapabilir ve su altının muhteşem dünyasından büyülenebilirsiniz. Eşsiz güzellikler içinde aşkınızın en unutulmaz anlarını aşk adası Kıbrıs’ta yaşayabilirsiniz. Adadaki muhteşem atmosfer sizi adanın aşk dolu tarihinde dolaşmaya davet edecektir. Balayı konusunda farklı alternatifler arıyorsanız da “Balayı Tatili İçin Kıbrıs’ta Farklı Alternatifler” konulu blog yazısını okuyabilirsiniz.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp