Kıbrıs'ta Deniz Kenarından Ev Sahibi Olmanın Faydaları

kıbrıs'ta deniz kenarından ev sahibi olmanın faydaları

15

July

2021

10:59

İçindekiler

  Kıbrıs yılın 300 günü güneşli ve keyiflidir yani tatilin Kıbrıs’ta belli bir sezonu yoktur. Deniz kenarında bir eviniz olduğunda istediğiniz mükemmel tatili istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Üstelik Kıbrıs’ta deniz kenarında ev sahibi olmak kazançlı bir yatırım olmasının yanı sıra Kıbrıs ev fiyatları açısından da uygun seçenekler sunar. Turizm açısından her zaman dinamik olan adada deniz kenarındaki evler kira geliri açısından çok değerlidir.

  Kıbrıs’ta Deniz Kenarında Uygun Fiyata Satılık Villalar

  Türkiye’de yaşayanlar için denize kenarında ev sahibi olmak hayal gibi gelebilir. Çünkü deniz kenarında villa fiyatları çok yüksektir. Oysa Kıbrıs’ta mükemmel lokasyonda, deniz kenarında, lüks villa almak için zengin olmak gerekmez.

  Kıbrıs’ın doğa harikası plajlarına yürüme mesafesinde lüks villa almak herkes için mümkündür. Siz de rüya tatiller için, yaşamak için ya da yatırım yapmak için Kıbrıs’tan ev alabilirsiniz. Döveç deniz kenarındaki konut projelerini değerlendirebilirsiniz;

  • Karpaz Town House Yeni Erenköy'de 80 m2 lüks daire
  • Four Seasons Life Sea Wave Stüdyo
  • İskele Boğaz bölgesinde Four Seasons Life
  • Kıbrıs İskele Four Seasons Life - Sea Pearl
  • Kıbrıs İskele Bölgesinde Courtyard Long Beach Villaları
  • Kuzey Kıbrıs 4 Seasons Salamis Villa 3+1

  Kıbrıs’ta Yatırım İçin Deniz Kenarında Ev Fırsatları

  Dünyanın her yerinde cennet gibi bir tatil dendiğinde akla ilk gelen adalardan biri Kıbrıs’tır. Özgür eğlencenin, huzur dolu günlük yaşamın, dört mevsim tatilin adası Kıbrıs turizm yatırımları için harika fırsatlar sunar. Uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan ev bulma konusunda bilgi edinmek isterseniz de “KKTC Kelepir Satılık Evler Nasıl Bulunur” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.
  Kıbrıs İskele bölgesi gibi değerlenen turistik bölgelerde ev satın alarak çok kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz. Türkiye’den bir emekli, öğretmen, işçi yani herkes için bütçesine uygun konut seçenekleri bulunur. Yeni konut projelerinde uygun fiyat ve kolay ödeme olanakları sunulur. Kıbrıs’ta deniz kenarında ev satın almak size sürekli gelir sağlayacak bir yatırım olacaktır.
  Kıbrıs'ta Deniz Kenarından Ev Sahibi Olmanın döviz bazında kira getirisi, oturum alabilme imkanı, değer artışı gibi bir çok faydası vardır.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp