Kıbrıs’ta Emlak Yatırımı Yapmanın Avantajları 2023

kıbrıs’ta emlak yatırımı yapmanın avantajları 2023

28

December

2020

14:56

İçindekiler

  Akdeniz’deki adalar arsında yaşamsal fırsatlarıyla en cazip ada olarak yatırımcıların da gözdesi. Kıbrıs emlak yatırımı, geri dönüşü kesinlikle kazançlı olacak akıllı bir adımdır. Özellikle son yıllarda konut projelerinin yabancı yatırımcılara sunduğu ekstra avantajlar var. Kıbrıs’ta yatırım konusunda düşünceniz varsa “Kıbrıs’ta Ev mi Almalı Arsa mı” başlıklı yazımız size fikir verebilir.

  Yabancı yatırımcılar için emlak yatırımı konusunda yasal kolaylıklar sağlanıyor. En önemlisi ise mükemmel lokasyonlarda lüks konutların fiyatlarının oldukça iyi. Yani Türkiye’de bir tatil beldesinde denize sıfır lüks bir villayı asla alamayacağınız fiyatlara Kıbrıs’ta alabilirsiniz. Türk vatandaşlarına ev alma durumunda oturum izni de veriliyor.

  Kıbrıs’ta Yatırım İçin En İyi Bölgeler Hangilerdir?

  Gelişmekte olan bölgeler yatırım için en iyi fırsatları sunuyor. İskele bölgesi Kıbrıs’ın en uzun ve güzel plajlarına sahip gelişmekte olan bölgelerinden biridir. İskele bölgesinde pandemi sonrası turizm patlaması yaşanabilir. Girne, Güzelyurt ve Lefkoşa’da kira geliri getirecek birçok konut projesi seçeneği var.

  Kıbrıs’ta emlak yatırımının geri dönüş hızı oldukça kısadır. Üniversiteye yakın bölgelerde konut alarak öğrencilere kiraya vermek mümkündür. Denize sıfır villa alarak turistlere kiraya verilebilir. İleride değerlenecek bölgelerde konut projeleri erkenden takip edilebilir. Şehir merkezinde rezidans alarak iş ve turizm için adaya gelenlere kiralayabilirsiniz. 8-10 yıl sonra yaptığınız emlak yatırımı çok daha değerlenecektir.

  Kıbrıs’taki Emlak Fırsatları Nereden Takip Edilir

  Kıbrıs’ın emlak piyasasına yön veren güvenilir firma Döveç emlak seçenekleri ve fiyat olanaklarını kolaylıkla takip edebileceğiniz dijital olanaklar sunuyor. Kıbrıs’taki emlak fırsatlarını Döveç’in web sitesinden takip edebilirsiniz. Villa, daire, rezidans seçeneklerini inceleyebilir, bölgeye göre arama yapabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Kıbrıs’a gitmeden de sanki oradaymış gibi konut yatırımı yapabilirsiniz. Oda sayısına, lokasyona, fiyata göre kendi standartlarınızı belirleyebilir, bütçenize uygun fiyatlarda oldukça lüks konut seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kıbrıs satılık villa ve lüks rezidans konutları açısından çok fazla seçenek var. İster denize sıfır bir villa isterseniz de şehir merkezinde ultra lüks bir rezidans sahibi olabilirsiniz. Hem de düşündüğünüzden çok daha uygun maliyetlerle.

   

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp