Kıbrısta Evime Kiracı Bulabilir Miyim

kıbrısta evime kiracı bulabilir miyim

22

January

2022

08:43

İçindekiler

  Dünyanın neresine giderseniz gidin Kıbrıs’ı duymayan, bilmeyen yoktur. Bu muhteşem ada ülkesi tatilleri, rüyaları süsler. Bu nedenle de ada her mevsim turistlerin eksik olmadığı dinamik bir akışa sahiptir.

  Kıbrıs’ta konut alıp kiraya vermek bu nedenle akıllıca bir yatırım olarak görülür. Çünkü hem turistler hem de öğrenciler her daim kiralık konut arar. Uygun lokasyonda yer alan konutların boş kalması pek mümkün değildir. Özellikle tatil yapmak için dünyanın dört bir yanından gelen turistler günlük, haftalık ya da aylık olarak konut kiralar.

  Ayrıca Kıbrıs eğlenceleriyle de tanınır. Adanın eğlence turizmi de oldukça dinamiktir. Bu nedenle eğlence merkezlerine yakın olan lokasyonlar da her zaman tutulur. Turizm Kıbrıs adasında asla yavaşlamayan bir sektördür. Bu açıdan doğru lokasyonda ev satın alırsanız kolaylıkla kiraya verebilirsiniz.

  Kıbrısta Emlak Yatırımının Getirisi Var mı?

  Kıbrıs’ta Emlak Yatırımının Getirisi Var mı?

  Kıbrıs’ta emlak yatırımı doğru hamleler yapıldığında oldukça kazançlı olabilir. Çünkü her şeyden önce konutlar lokasyon ve ada kriterlerine göre oldukça uygundur. Gelişmekte olan Kuzey Kıbrıs emlak yatırımlarında birçok kolaylık sağlar.

  Vergi çok daha düşüktür. Yeni konut projeleri çok iyi fiyatlarla lokasyonu çok güzel konut seçenekleri sunar. Villa, tatil evi veya rezidans gibi birçok farklı konut seçeneği değerlendirilebilir. Kıbrıs’ta emlak yatırımının doğru seçimle büyük getirisi olabilir. Zaten adada turizm her zaman canlıdır. Turistlere kiraya vererek evin bedelini kısa sürede çıkarıp kazançlı duruma geçmek mümkün olabilir.

  Kıbrıs’ta Konut Fiyatları Nasıl?

  Kıbrıs sizi bu konuda şaşırtabilir. Çünkü Türkiye’de deniz kıyısında, doğal güzelliklerin yakınında konut almak oldukça pahalıdır. Ama Kıbrıs dört bir yanı cennet bir ada olarak şaşıracağınız fiyatlarla bu tarz yerlerden ev alma imkanı yaratır. Üstelik her bütçeye hitap eden konut seçenekleri de bulunur.

  Döveç’in yeni konut projelerine göz atarak ne kadar uygun fiyatla lüks ve konumu iyi konut sahibi olabileceğinizi görebilirsiniz. Kıbrıs’ta kira geliri getirecek, tatil yapmak için mükemmel, değeri artacak konut seçeneklerini Döveç uzmanlarınıza danışarak değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz zaman adada tatil yapabilir geri kalan zamanlarda evinizi kiraya verebilirsiniz.

  Kıbrıs’ta ev alarak yatırım yapma düşünceniz varsa “Kıbrıs’ta Ev Alma Şartları” başlıklı yazımız da size bilgi verebilir.

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp