KKTC Emlak Acenteleri

kktc emlak acenteleri

05

Eyll

2019

11:27

İçindekiler

  Kıbrıs Emlak Merkezi

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bir ada ülkesidir ve yaşayan nüfusunun büyük çoğunluğunu öğrenciler oluşturmaktadır. Böyle olunca KKTC emlak kiralık ve satılık ev seçeneklerini ulaşım sorununu ortadan kaldırabilmek için üniversiteye yakın noktalardan oluşturmaya çalışmaktadırlar. Firmamız hem kiralama hem de emlak satış işlemlerini yaparak kaliteli hizmetler vermektedir. Öğrenci nüfusun çok olması ve turizm bölgesi olması nedeniyle çok sayıda yabancı insanların gelip gitmeleri Kıbrıs’ta emlak fiyatlarında sürekli değişkenliklerin yaşanmasına neden olmaktadır. Özellikle günübirlik kiralama işlemlerinde belirli bir fiyat aralığı yoktur. Ev sahibi ile kiracı arasında yapılan anlaşmaya bağlıdır

  Kıbrıs Emlak Haberleri

  KKTC emlak konusunda en iyi yatırım yapılabilecek ülkeler arasında yer almaktadır. Bu ülkede emlak alanında yatırım yapan ülkeler arasında, Rusya, İngiltere, İsrail ve Türkiye ilk sıralarda yer almaktadır. Başka ülkelerde emlak yatırımlarının geri dönüşleri 20 ile 30 yıl arasında olabilirken, Kıbrıs’ta emlak yatırım geri dönüşleri 10 – 12 yıl gibi bir sürede gerçekleşmektedir. Bu sürenin kısa olması yabancı yatırımcılarda cazibe oluşturmaktadır. Ayrıca doğal güzellikleri çok fazla olan Kıbrıs gerek tatil gerekse eğitim için insanları buraya çekmektedir. İnsanların barınma ihtiyaçlarını gidermek için emlak acenteleri ellerinde aradığınız özelliklere sahip kiralık veya satılık ev bulabilirsiniz.

  Kiralık Evler 

  Firmamız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde insanların ihtiyaçlarına göre eşyalı veya eşyasız kiralık ev seçenekleri sunmaktadır. Nüfusu öğrenci kitlesi oluşturduğu için genellikle eşyalı ve 1+1 evler daha fazla ilgi görmektedir. Tatil için Kıbrıs’ı tercih edenler ise sevdikleri ve aileleri ile birlikte daha ekonomik ve daha rahat tatil yapabilmek için eşyalı villa kiralama seçeneklerini kullanmaktadırlar.

  Satılık Evler 

  Bizler KKTC’de emlak alanında uzun yıllar hizmet vermiş, piyasa kontrolünü yapabilen ve sektörde öncü olan bir firmayız. Yerleşim yeri konumlarına göre, normal evler, konforlu ve lüks evler projeleri geliştirmekte ve yaptığımız evler ile sizlerin satmaya çalıştığınız evlere güvenle satmaktayız. Ev alacağınız zaman önce karşılıklı güven duygusunun oluşmasına dikkat etmelisiniz. Ev satın alacaklar bütçelerine göre ev bulabileceklerdir. Öncelik hangi bölgeden hangi amaç için ev satın almak istenildiğinin belirlenmesi gerekmektedir.

  Kıbrıs Emlak Projeleri

  Döveç Construction kıbrısta aradığınız tüm emlşak projelerini sizler için hayata geçirmeye her zaman hazırdır.

   

  Paylaş:
  Detaylı Bilgi Alın Whatsapp