Döveç, Four Vision Development ve Noyanlar'dan Ülke Tanıtımına Büyük Katkı

Döveçten Ülke Tanıtımına Büyük Katkı

05

Haziran

2024

17:23

Ünlü Alman yapımcı Rabih Rabea, Prince Amaho için kayda alacağı klipin çekimlerini Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. Dünya’nın farklı yerlerinde büyük organizasyonlara imza atan Yapımcı’nın çekim için bir çok influencer’ı da beraberinde Kuzey Kıbrıs’a getirdiği biliniyor.

Döveç Group, Four Vision Development ve Noyanlar Group sponsorluğunda gerçekleştirilen çekimler Mağusa, İskele ve Karpaz Bölgelerinde gerçekleştirildi. Gerek klipin Kuzey Kıbrıs’ta kayda alınması, gerekse çekim için gelen influencerların yaptığı paylaşımların ülke tanıtımına büyük katkı sağlaması bekleniyor. Kulislerde klipte yabancı bir kişinin Kuzey Kıbrıs’taki yaşamının ele alınacağı konuşuluyor. Şarkının dağıtım haklarını alan Dean Jackson’ın bu alandaki başarısı klipin önemini daha da artırıyor. Klipin ABD ve Avrupa’da milyonlarca kişi tarafından izlenmesi öngörülüyor. Klipin yönetmenliğini bu alanda bir çok projeye imza atan Helge Strass yaptı. Helge Strass ve ekibi ada genelinde bir çok lokasyonda çekimler yaptı.

Uzun yıllardır tüm hedef pazarlarında ülke tanıtımı için faaliyetler yürüten sponsor firmalar (Döveç, Four Vision Development ve Noyanlar) ünlü yapımcı üzerinden yürüttüğü girişimler, klip çekimi için sağladığı alt yapı ve destek ile çekimin Kuzey Kıbrıs’ta yapılmasına öncülük etti. Klipin özellikle turizm ve gayrimenkul sektörüne katkı sağlaması bekleniyor.

Döveç Group Direktörü Burçin Döveç gayrimenkul sektöründe gittikleri tüm pazarlarda öncelikle ülke tanıtımı yaptıklarını ve bu tanıtım faaliyetlerine ciddi bütçeler ayırdıklarını belirtti. Sektörde alternatif pazarlama yöntemlerinin oldukça etkili olduğunu belirten Döveç, influencerlar aracılığı ile yapılan tanıtımların yüksek geri dönüş sağladığına dikkat çekti. Bu bağlamda gerek klip içinde Kuzey Kıbrıs’a ait güzelliklere yer verilmesi, gerekse çekim nedeniyle ülkemizde ağırlanan tanınmış kişilerin ülke tanıtımına ve ekonomiye katkı sağlayacağına değindi. Burçin Döveç bu etkinliklerde Döveç Group ile birlikte bu tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesine katkı koyan Noyanlar Group ve Four Vision Development’a teşekkürlerini iletti.

Ülkeye gelen yapımcı, yönetmen, oyuncular ve sanatçılar Kuzey Kıbrıs’ı çok beğendiklerini ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Mükemmel çalışma ortamı ve sağlanan olanaklardan dolayı tüm sponsorlara teşekkürlerini ilettiler.

We Build Dreams