Kıbrıs’a Yatırım Yapmanın Avantajları Nelerdir?

kıbrıs’a yatırım yapmanın avantajları nelerdir?

25

2021

09:01

İçindekiler

  Hayallerin tatilini simgeleyen cennet ada Kıbrıs yatırım olanakları açısından da tam bir cennettir. Refah, özgürlük, güvenlik, huzur ve eğlence dolu Kıbrıs’a yatırı yapmak asla pişman olmayacağınız bir karar olacaktır.

  Dünyanın en özgür ülkeleri sıralamasında 100 üzerinden 80 almış olan Kıbrıs Akdeniz’in mitlerle dolu tarihine ev sahip yapar. Yılın 300 günü güneşli ve güzel havasıyla stressiz ve keyifli yaşam standartları sunar. Yani Kıbrıs’ta emlak yatırımı yaptığınızda kendi yaşamınız için de yatırım yapmış olursunuz.

  Gelişmekte olan ekonomi koşulları da yatırımcılara birçok avantaj sağlar. Avrupa Birliği ülkeleri arasında yer aldığından yaşam standartları açısından yüksek standartları yaşatır. Yatırımlarla ilgili daha fazla bilgi için ise “2021’de Dünyanın En Büyük Yatırımı” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

  Kıbrıs’a Yatırım Yapmak Neden Bu kadar Avantajlı?

  Dünyanın en özgür ve güvenli, doğa harikası ada ülkelerinden biri olan Kıbrıs yatırımcılar için eşsiz fırsatlarla doludur. KKTC hükümeti yatırımcılar için çok avantajlı teşvikler verir.

  KKTC emlak yatırımlarında kira garantisi neredeyse kesindir. Hem öğrenciler hem turistler Kıbrıs’ta konut sahibi olanların kira gelirini garantiler. Kıbrıs’ta emlak alan ya da iş kuranlar süresiz oturum izni alabilir. %0 vergi ile Kıbrıs’ta iş kurmak mümkündür.

  Emlak taleplerinin her zaman çok yüksek olduğu Kıbrıs’ta emlak yatırımlarının dönüşü kısa sürede alınabilir. Yeni konut projeleri kolay ödeme olanaklarıyla uygun fiyata çok iyi lokasyonlarda konut alma imkânı sunmaktadır.

  Kıbrıs’ta Emlak Yatırımı Türkiye Vatandaşları İçin Çok Daha Avantajlı

  TC vatandaşları Kıbrıs’a kimlikle giriş yapabilir. Türkiye’de lüks ve deniz manzaralı bir villayı almak çok yüksek maliyetliyken Kıbrıs’ta çok daha uygundur. Yani eğer Kıbrıs’tan ev alırsanız kiraya verebilir, ilerleyen zamanlarda bu harika ada ülkesinde yaşamayı tercih edebilirsiniz. 8-10 yıl içinde aldığınız konut kira geliriyle yatırımı karşılar. Tatillerinizi de kendi evinizde yapabilirsiniz.

  TC vatandaşları Kıbrıs’ta ev alırken birçok kolaylıktan faydalanabilir. Yeni konut projelerinden uygun taksitlerle ev alabilirler. Döveç Construction konut projelerinde denize sıfır villa, şehir merkezinde rezidans, öğrenciler için stüdyo daire gibi birçok farklı seçenek bulunur. Çok uygun taksitlerle Kıbrıs’tan ev almak için Döveç uzmanlığına güvenebilirsiniz.

   

   

  Paylaş: