Yatırım

08 Kasım 2021

Ünlü Alman yapımcı Rabih Rabea, Prince Amaho için kayda alacağı klipin çekimlerini Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirdi.

Daha Fazlası
02 Haziran 2020

Kuzey Kıbrıs’ın Covid-19 başarısı ile Dünya’da en güvenilir ülkeler arasında gösterilmesi yabancıların ülkemize olan ilgisini oldukça artırmıştı. Bu duruma bir katkı da hükümetten geldi. Hükümet tarafından ivedi bir şekilde uygulamaya konulan harç indiriminin de özellikle yabancı yatırımcılar için büyük ilgi uyandıracağı öngörülüyor.

Daha Fazlası
20 Ocak 2020

Akdeniz’in üçüncü büyük adası olan ve 9 bin 251 kilometrekare alana sahip olan Kıbrıs, yatırım için en ideal yerlerden biri olarak karşımıza çıkar. Son yıllarda bu muhteşem adada yatırım yapmak pek çok açıdan size avantaj sağlar. Peki, bu avantajların başlıcaları nelerdir?

Daha Fazlası
20 Ocak 2020

Kıbrıs’ın en güzel liman kentlerinden biri olan Girne, Kıbrıs’ta tarih boyu yaşamış medeniyetlerin izlerini taşır. Doğal güzellikleri ve antik kalıntılarıyla Girne, dünyanın en çekici tatil merkezlerinden biridir.

Daha Fazlası
11 Kasım 2019

Kuzey Kıbrıs'ta inşaat sektörüne yön veren Döveç Group, Sadece konut sektörüne yatırım yaparak değil içeriği tamamen doğa dostu ve günümüz teknolojisine, yaşam konforuna uygun projeler üreterek ülke ekonomisine ve çevreye büyük katkı sağlamaktadır.

Daha Fazlası